KONST / Litografier / Färglitografi 9434031
nr 943 4031
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Christina Knall (f. 1947), Stockholmsmotiv, 311/ 360, signerad, motivet: 49x59
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:28:24
1.600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
16 feb